Prodlužování řas

Lash Lifting Nouveau Lashes 

Speciální ošetření přírodních řas k dosažení efektu natočených a zvednutých řas , které vydží až 6 týdnů. Ošetření je velmi příjemné a je určeno pro klientky, které preferují přirozený vzhled, jelikož se neaplikují umělé řasy, ale pracuje se s přírodními řasami klientky.

Nejlepšího efektu se dosahuje s použitím peptidového séra pro růst řas Beautyfullash, které lze zakoupit u nás ve studiu.

Ošetření trvá cca 40 minut a je velmi příjemné.

Sérum pro růst obočí a řas BeautyfulLash

BeautyfulLASH sérum pro růst obočí a řas

 Nárůst chloupků po 4-6týdnech

Zvýraznění pigmentu chloupků

Velmi jednoduché použití

Zdravotně nezávadné bez zakázaných  látek a hormonů

Bez vedlejších účinků

Naprosto přirozený vzhled

Alternativa umělých řas ( i pro ty, co trpí alergiemi na lepidla)

 

Použití

První měsíc 1x denně

Poté dle potřeby cca 2x týdně

Aplikuje se  jako oční linky

 

U klientek s rovným růstem řas se dosáhne maximáního efektu v kombinaci s metodou Lash Lifting od Nouveau Lashes, při které v průběhu  jednoduchého a velmi příjemného ošetření za pomoci  speciálních sér, dosáhne požadovaného zatočení a tudíž zviditelnění prodloužené délky a hustoty řas dosáhnuté pomocí séra.

 

Prodloužení a zahuštění řas Nouveau Lashes

Nouveau Lashes jsou semipermanentní řasy, které se aplikují metodou řasa na řasu, pro vytvoření přirozeného vzhledu.

Metoda Nouveau Lashes je zaměřena zejména na bezpečné aplikování řas, čímž se výrazně liší od jiných značek. Jednotlivé syntetické řasy jsou velmi pružné, tudíž jsou velmi lehké a proto nepřetěžují vlastní řasy, naše klientky nosí aplikované řasy několik let bez nutnosti „odpočinutí“ řas.

Nouveau Lashes mohou aplikovat pouze certifikované osoby, aby byla zaručena bezpečnost a kvalita.

 

NOVINKA Kašmírové řasy

....ještě lehčí, pro přirozenější vzhled. Umožňují vytvářet dokonale přirozený vzhled se všemi výhodami prodloužených řas.

Prodlužování řas

 

Aplikace Nouveau Lashes

1.aplikace Nouveau Lashes trvá zhruba 60- 120 minut v závislosti na počtu aplikovaných řas (dle typu oka a počtu vlastních řas), aplikace je příjemná a bezbolestná, je třeba aby klientka přišla s nenalíčenýma očima. 48 hodin  po aplikaci se na řasy nesmí dostat voda (ani pára či sníh), proto doporučujeme klientkách přijít s čerstvě umytými vlasy. Klientka si samozřejmě odnáší informační leták s pokyny jak se o řasy starat a je řádně poučena.

Doplnění Nouveau Lashes

Jelikož vlastní řasy mají růstový cyklus kolem 60 dní a tudíž aplikované Nouveau Lashes vypadávají spolu s vlastními řasami klientky, řasy se musí doplňovat. Doplnění řas doporučujeme po 2-4 týdnech dle potřeb klientky, samozřejmě také v závislosti na rychlosti růstu řas. Doplnění trvá 30-60 minut dle počtu doplňovaných řas. Doplnění je možné provést pouze pokud klientka přijde bez nalíčených řas.

Prodlužování řas

 

Výživa na podporu růstu řas Beautyfullash

Tento unikátní výrobek je posilovač růstu přírodních řas.Tím klientka získá silnější základ pro aplikaci řes Nouveau Lashes a prodloužení může být výraznější, silnější a řasy delší a můžou být aplikovány na více řasách. Tento výrobek má efekt již po dvou týdnech každodenního jednoduchého užívání, aplikuje se jako tekutá linka, jeho používání je pro klientky velice jednoduché a pohodlné.Prodlužování řas
 

Naše práce

 

produlžování řas

prodlužování řas

prodlužování řas

prodlužování řas