Orientální epilace

kontakt: Kristína Janošťáková +420 604 508 061

Orientální epilace cukrovou pastou

Informace o školení epilace cukrovou pastou HALA SCHEKAR®– staňte se odborníkem pod vedením zkušeného lektora! Naše kurzy jsou určené všem kosmetičkám jako doplňkový kurz ke své praxi, ale i jednotlivým zájemcům, kteří se chtějí naučit depilovat cukrovou pastou pro domácí použití!

Více informací získate na tel.: 774 525 555, www.halaschekar.cz, Kateřina Kadlecová nebo nás kdykoliv kontaktujte na e-mailové adrese: info@halaschekar.cz

Depilace cukrovou pastou je velmi jemný způsob depilace. Jedná se o jednu z nejlepších epilačních metod. 100% přírodní produkt, který je vhodný i pro depilaci lidí, kteří trpí ekzémy či křečovými žilami, případně trpící cukrovkou.

Samozřejmě je vhodná i pro pány! A je pány velmi oblíbená  - zmizí Vaše problémy s nepříjemnými chloupky v oblasti zad, hrudi, oblasti ramen, podpaží, břicha či hýždí apod.

Máte-li problémy se zarůstáním chloupků, ekzémy po depilaci voskem je pro vás cukrová depilace ta pravá. Má teplotu těla, takže na rozdíl od horkého vosku nepálí. Odstraní i velmi drobné a jemné chloupky, se kterými si již vosk neví rady.

Depilační cukrovou lze odstranit chloupky na jakékoli části těla, depilujeme nohy, horní ret, obočí, obličej, bradu, ruce, podpaží, hýždě... U mužů lze depilovat vše kromě vousů. Depilace cukrovou pastou nevadí ani těhotným ženám či lidem trpícími atopickými exémy či křečovými žílami.

Cukrová pasta neláme chloupky, po nanesení na kůži klesne do folikuly, chytne jednotlivé chloupky hlouběji a tak se relativně bezbolestně a kompletně vytáhne s kořínkem z folikuly ve směru růstu chloupku. Dorůstající chloupky jsou tak jemnější a slabší.

Maminky k nám mohou přivést své dospívající dcery dříve, než si "vypěstují" pevné chloupky holením.

Doporučujeme
• Ideální nechat chloupky narůst do délky 3-5 mm
• Neopalovat se v den depilace na slunci ani v soláriu
• Nechodit po depilaci tentýž den do bazénu či na koupaliště
• Nepoužívat deodorant na podpaží
• Nemazat si tělo (např. nohy) před depilací tělovým mlékem nebo výživným krémem
• Máte-li na nohou zarostlé chloupky a suchou pokožku, udělejte si před depilací peeling. Neholit chloupky - holením chloupky zesilují, jsou pevnější a ostré

Nedoporučujeme depilaci v případech
• Bradavic
• Spálené či poraněné pokožky /jizvy, odřeniny
• Rozšíření žil /flebetázie/
• Vystouplých mateřských znamének

Vaše časté otázky

Je depilace cukrovou pastou bolestivá?
Jedná se o vytrhávání chloupků, takže i tato depilace trochu bolí. Je však méně bolestivá než depilace voskem či depilačním strojkem, jelikož se chloupky vytrhávají po směru růstu a cukrová pasta je lehce uvolní z folikulu. Případně si můžete dvě hodiny před depilací aplikovat anestetický krém.

Za jak dlouho chloupky zase narostou?
Dorůstání chloupků je velmi individuální, záleží na hormonální aktivitě a typu chloupků. Obvykle bývá pokožka hladká 3 týdny, poté začnou chloupky vyrůstat. Někomu chloupky narostou po třech týdnech, jinému až po dvou měsících. Opakovanou aplikací ochlupení slábne a řídne, jelikož se chloupky vytrhávají včetně kořínků.
Obecně lze říci, že účinek této depilace je nejméně 3 týdny a maximálně 8-10 týdnů.

 

Jak epilace cukrovou pastou u nás probíhá:

nejdříve se ošetří Vámi zvolená epilační partie speciálním odpašťovačem Hala Schekar© cleanser - který vyčiští Vaši kůži před samotným ošetřením, Od mastnoty, zbytků krému nebo make-upu, poté je použit levandulový pudr, který absorbuje případné zbytky mastnoty a vlhkosti po očištění cleanserem, pasta tak nezmění svoji konzistenci a zůstane účinná. Poté již začneme na připravenou pokožku nanášet cukrovou pastu, která se nanáší proti směru růstu chloupků a stahujeme po směru, čímž docílíme menší bolestivosti než u ostatních meod a zárověň tím zamezujeme přetrhnutí chloupku a tím jeho  zarůstání.

Po ukončení aplikace, omyjeme pokožku teplou či vlažnou vodou, abychom odstranili případné zbytky epilační pasty a nakonec nanášíme Hala Schekar© enzym bodyotion, který zpomaluje dorůstání chloupků. Vhodný k dennímu použití i pro velmi citlivou pokožku.