Magic Wrap

kontakt: Nikola Steinerová +420 774 270 682

Letní osvěžující odvodňující masáž je jedinečné ošetření, které Vám pomůže získat krásný vzhled a štíhlejší postavu! Jste-li unavení s ochablou kůží, máte celulitidu nebo extra tuk, tato naše procedura Vám pomůže se těchto problému zabvit.

Za 120 minut pomocí naší procedury můžete ztratit 15 – 30 centimetrů, minimalizovat známky celulitidy, vylepšit vzhled Vaší kůže a detoxikovat tělo.

 

Ve spojených státech, kde toto ošetření vzniklo, je Body Wrap název pro tělový zábal. Jedná se o zabalení těla do osmi bandáží, které jsou předem namočené a zahřáté ve speciální lázni, přes membránu pokožky poté odchází odpadní látky z těla pryč. Magic Wrap podporuje silnou redukci obvodu ihned po prvním použití, zpevňuje uvolněnou pokožku, obnovuje její elasticitu, aktivuje lymfatický systém a proto zeštíhluje zóny ve kterých se nejvíce ukládá tuk.

A to ještě není vše… nejde pouze o ošetření na ztrátu centimetrů. Nejdůležitější součástí ošetření je dokonalá detoxikace, kdy zábal pomáhá vytáhnout škodliviny, které jsou uloženy pod kůží a Vy se budete cítit zdravější a krásnější!

Toto ošetření je velmi vhodné provádět též po kavitaci a liposukci! A to zejména proto, že při kavitaci je NUTNÉ aktivovat lymfatický systém pro odvod rozpadlých tuků z mezibuněčného prostoru.

 

Účinky  Letní osvěžující detoxikační masáže

detoxikace 

Ošetření trvá cca 120 minut, optimálně se doporučuje absolvovat 3 ošetření ošetření pro detoxikaci těla.

 

Mgr.Nikola Steinerová

ICO:74316532

sídlo: Velkopavlovická 6, 62800 Brno